Účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Benešov, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se návrhy, kompletní realizací a zajištěním veletržních expozic v zahraničí - především pro zahraniční klientelu (více než 300 realizovaných expozic po celém světě během jednoho roku), hledáme kandidáty na pozici Účetní.

Náplň práce:
• Vedení kompletního účetnictví a zajištění včasné kompletace zaúčtování
• Zkušenosti s vedením skladů, provozu výroby - podmínkou
• Zpracování podkladů pro měsíční, kvartální a roční uzávěrku
• Příprava a zpracování DPH

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí stabilní české společnosti se zahraniční účastí
• možnost osobního profesního růstu
• možnost spolupodílet se na významných projektech po celém světě
• motivační platové ohodnocení
• možnost práce na ŽL
• místo výkonu práce – Modletice u Prahy

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Společnost zabývající se návrhy, kompletní realizací a zajištěním veletržních expozic v zahraničí - především pro zahraniční klientelu (více než 300 realizovaných expozic po celém světě během jednoho roku).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost účetnictví a orientace v daňové legislativě ČR
• minimálně 10 let zkušeností v oboru
• zkušenost s prací v ekonomickém informačním systému ALTUS VARIO – výhodou
• zkušenosti v oblastech kontrollingu - výhodou
• komunikativní úroveň německého jazyka – výhodou
• Znalost MS Office
• Samostatnost, systematičnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1916531  Datum zveřejnění: 3.11.2014