Operátor call centra

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkoobchod s telekomunikační a kancelářskou technikou, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor call centra.

Náplň práce:
• Aktivní oslovování zákazníků
• Přijímání příchozích hovorů, poskytování informací o nabízených produktech a následné hledání řešení pro zákazníka
• Administrativní činnost – vyplňování informací do CRM

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti a přátelské pracovní prostředí
• Příjemný kolektiv lidí
• Motivující ohodnocení a průhledný systém odměňování
• Další benefity
• Místo výkonu: Praha
• Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

velkoobchod s telekomunikační a kancelářskou technikou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání – výuční list
• Pro klientský přístup
• Velmi dobré komunikační dovednosti
• Orientace na výsledek
• Schopnost pohotově reagovat a nabídnout řešení zákazníkovi
• Důsledný, spolehlivý a samostatný přístup k práci
• Chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1917879  Datum zveřejnění: 4.11.2014