Product/ Marketing Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje ICT služby a dodává hardware provozovatelům globálních sítí, telekomunikačním společnostem a jejich podnikových zákazníkům, vládním organizacím a vlastním obchodním partnerům, hledáme kandidáta na pozici Product/ Marketing Manager.

Náplň práce:

• Zodpovědnost za svěřené produkty, jejich kompletace a rozvoj
• Monitorování trhu, konkurence a klientů za účelem vyhledávání nových příležitostí na trhu
• Zabezpečení a kontrola marketingových materiálů, dokumentů a informací pro klienty a jejich aktualizace
• Aktualizace webu
• Zabezpečování marketingových aktivit – příprava a rozesílání novinek, spolupráce na přípravě dárků a přání, příprava a udržování videoobsahu
• Úzká spolupráce s ostatními týmy ve společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, která oceňuje úsilí a výsledky
• Práce s významnými klienty z celého světa
• Fixní plat a bonusy dle dosahovaných výsledků
• Stravenky, příspěvek na důchodové pojištění, multi passy a další
• Práce v moderních kancelářích na Praze 2 - Vinohrady

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, která poskytuje ICT služby a dodává hardware provozovatelům globálních sítí, telekomunikačním společnostem a jejich podnikových zákazníkům, vládním organizacím a vlastním obchodním partnerům

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
• Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalších jazyků výhodou
• Schopnost samostatné i týmové práce
• Orientace na cíl, výsledek a zákazníka
• Velmi dobré prezentační a organizační schopnosti
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Zodpovědnost a flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1919658  Datum zveřejnění: 5.11.2014