Key Account Manager reklamní agentury, grafického studia

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, reklamní agenturu, grafické a produkční studio, hledáme kandidáty na pozici Key Account Manager.

Pracovní náplň:
- péče o Vaše stávající klienty včetně produkce
- akvizice nových klientů
- obchodní schůzky s prezentací služeb
- vyhledání řešení pro zákazníka a jeho potřeby
- tvorba kalkulací
- prodej nabídky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- bonus 50% ze zisku z každé zakázky
- spolupráce na ŽL nebo externí spolupráce
- zázemí kanceláře a celého studia v Praze

Informace o náboru

Možnost přihlášení po telefonu – VOLEJTE tel. 733 737 269

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Reklamní agentrura, grafické a produkční studio.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vlastní kontakty na společnosti využívajících služby reklamní agentury (grafika, tisk, produkce)
- praxe na obchodní pozici
- výborná znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook – emailová komunikace)
- ŘP sk."B" (aktivní řidič)
- přesvědčivost a vyjednávací schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1923854  Datum zveřejnění: 10.11.2014