Marketingový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je nejvýznamnějším dodavatelem systémů na rezervace na prodej vstupenek na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketingový manažer.

Náplň práce:
• Správa adresáře kontaktů (CRM)
• Tvorba kampaní na podporu prodeje (direct a online marketing)
• Tiskové zprávy
• Odpovědnost za firemní webovou prezentaci a tvorbu propagačních materiálů
• Organizování setkání se zákazníky a firemních akcí
• Monitoring a analýza trhu
• Podílení se na návrhu nových produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Prostředí stabilní a stále rostoucí společnosti
• Práci na HPP
• Firemní výuka jazyků AJ, NJ
• Příspěvek na důchodové připojištění, stravenky
• Firemní sportování
• Výkon práce v blízkosti centra – výborná dopravní dostupnost
• Nástup možný dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

nejvýznamnější dodavatel systémů na rezervace na prodej vstupenek na českém trhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání (zaměření marketingu nebo obchodu velkou výhodou)
• Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti marketingu nebo obchodu
• Výborná znalost českého jazyka
• Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Výborná znalost práce na PC (MS Office, Internet)
• Praxe s grafickými programy (Adobe, Corel apod.) výhodou
• Kladný vztah k IT oboru výhodou
• Velmi dobré komunikační, prezentační a organizační dovednosti
• Zodpovědný, samostatný a kreativní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1925467  Datum zveřejnění: 11.11.2014