Asistentka s NJ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, reklamní a obchodní společnost, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Asistentka s NJ

Náplň práce:
• Vedení administrativní agendy
• Administrativní podpora společnosti
• Práce s rezervačním systémem
• Zajištění každodenního provozu kanceláře

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci v přátelském kolektivu a dynamickém prostředí
• Dobré platové ohodnocení
• Práce na HPP
• Pracovní doba od 8:30 do 17:00
• Místo výkonu práce Praha 4

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání
• Znalost německého jazyka slovem i písmem
• Znalost práce na PC – internet, MS Office (Word, Excel)
• Výborné komunikační schopnosti, vstřícný přístup
• Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu
• Zodpovědný, spolehlivý a precizní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1928993  Datum zveřejnění: 14.11.2014