Analytik IT

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Analytik IT
Pro našeho klienta, společnost, která je systémovým integrátorem a dodavatelem IT řešení, technologií a služeb pro finanční instituce, komerční subjekty a státní sektor, hledáme vhodného kandidáta na pozici Analytik IT.

Náplň práce:
Tvorba, návrh a dokumentace programových modulů, programů a informačních systémů
Vývoj a údržba stávajícího informačního systému u zákazníka z pozice analytika
Dohled nad projektovou realizací využívající databázi, XML, fronty, webové služby apod

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
možnost odborného růstu v inspirujícím prostředí
vzdělávání
výuku anglického jazyka
zaměstnanecké výhody
klidné a příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD (Nové Butovice)
práci na HPP

Informace o náboru

Předpokládaný nástup: ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Informační technologie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
zkušenosti s jazykem JAVA
znalosti jazyků SQL a XML
5 let praxe jako programátor
3 roky praxe jako analytik
schopnost práce v týmu
organizační a komunikační schopnosti
samostatnost a flexibilita
zodpovědnost
Vysokoškolské vzdělání

Předností je znalost některé z technologií:
Oracle
MS SQL
Apache Tomcat
Hibernate
JSF
MAVEN
JIRA
zkušenost s většími informačními systémy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1929018  Datum zveřejnění: 14.11.2014