Obchodní zástupce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a prodejem stavebních materiálů hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Obchodní zástupce.

Požadavky:
• praxe na obchodní pozici ve stavebnictví
• řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat
• uživatelská znalost práce na PC, MS Office
• samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• minimálně SŠ vzdělání

Náplň práce, povinnosti:
• prodej zboží ve svěřeném regionu
• péče o stávající portfolio zákazníků
• získávání nových klientů z řad obchodních a realizačních firem
• prezentace společnosti
• samostatné vedení obchodních případů
• vytváření cenových nabídek
• monitorování konkurence
• reporting obchodnímu manažerovi

Nabídka:
• práci na HPP, práci na homeoffice
• dobré platové ohodnocení - fix + motivační odměna dle výkonu
• auto, PC s internetem, mobil i k soukromému využití
• pohyb po svěřeném regionu Praha, Královéhradecký a Liberecký kraj
• nástup ihned, případně dohodou

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnost, která se zabývá výrobou a prodejem stavebních materiálů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1934109  Datum zveřejnění: 20.11.2014