Vedouci spedice a dispečinku mezinárodní silniční přepravy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti kurýrní vnitrostátní i mezinárodní přepravy zásilek, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
VEDOUCI SPEDICE A DISPEČINKU MEZINÁRODNÍ SILNIČNÍ PŘEPRAVY

Náplň práce:
• rozvoj spedičního oddělení
• hledání nových partnerů – dodavatelů
• zodpovědnost za výsledky
• vedení týmu
• tvorba reportů
• organizování přeprav – tzv. sběrná služba, dokládka, FTL
• komunikace se zákazníky a dodavateli
• administrativní zpracování přeprav
• řešení problémů zúčastněných stran
• tvorba cen

Místo výkonu práce: Praha 8

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• samostatnou a zajímavou práci v mladém kolektivu
• příjemné pracovní prostředí
• mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a pracovnímu nasazení
• možnost seberealizace při rozvoji spedičního oddělení (necháváme řízení volný prostor)
• možnost vzdělávání
• nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na naši emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

společnost, která působí v oblasti kurýrní vnitrostátní i mezinárodní přepravy zásilek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• min. SŠ vzdělání (logistika a doprava výhodou)
• min. 2 roky praxe
• velmi dobré organizační schopnosti
• komunikativní a dynamická osobnost
• logické myšlení
• týmový hráč
• komunikativní znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1942554  Datum zveřejnění: 28.11.2014