Disponent spedičního oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti kurýrní vnitrostátní i mezinárodní přepravy zásilek, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

DISPONENT SPEDIČNÍHO ODDELENÍ:

Náplň práce:
• hledání nových partnerů – dodavatelů
• práce ve spedičních systémech
• spedice
• vytěžování vozidel
• organizování přeprav – tzv. sběrná služba, dokládka, FTL
• komunikace se zákazníky a dodavateli
• administrativní zpracování přeprav
• řešení problémů zúčastněných stran
• tvorba cen

Požadavky:
• min. SŠ vzdělání (logistika a doprava výhodou)
• min. 2 roky praxe
• velmi dobré organizační schopnosti
• komunikativní a dynamická osobnost
• logické myšlení
• týmový hráč
• komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:
• samostatnou a zajímavou práci v mladém kolektivu
• příjemné pracovní prostředí
• mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a pracovnímu nasazení
• možnost seberealizace při rozvoji spedičního oddělení
• možnost vzdělávání
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• zajímavé finanční ohodnocení 25 – 30 000 Kč

Místo pracoviště : Praha 8

Nástup: nástup ihned

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

společnost, která působí v oblasti kurýrní vnitrostátní i mezinárodní přepravy zásilek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1947122  Datum zveřejnění: 3.12.2014