Referent/ka přípravy a ekonomiky staveb – junior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá ekologickými, stavebními, zemními, demoličními a sanačními pracemi, hledáme kandidátky a kandidáty na pozici Referent/ka přípravy a ekonomiky staveb – junior.

Náplň práce:
• základní činnost spojená s přípravou staveb
• administrativa
• vytváření podkladů po přípraváře staveb, stavbyvedoucí...
• kontrola faktur
• vytváření tabulek

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti s obratem 150-200 mil./rok
• místo výkonu práce Praha
• odpovídající platové ohodnocení
• stravenky
• dobrý pracovní kolektiv
• příležitost získat praxi v oboru
• možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která se zabývá ekologickými, stavebními, zemními, demoličními a sanačními pracemi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• absolvent/ka SŠ nebo VŠ stavební (ekonomické zaměření výhodou)
• dobrá znalost práce na PC
• komunikativní osobnost s chutí učit se novým věcem
• praxe není nutná (absolvent, který chce získat praxi)
• příjemný, reprezentativní vzhled

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1951832  Datum zveřejnění: 9.12.2014