Grantový specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní poradenskou společnost v oblasti optimálního řízení nákladů, hledáme kandidáty/tky na pozici Grantový specialista.

Náplň práce:
příprava grantových žádostí pro firmy a podnikatele
řízení projektů za účelem dodržení grantových podmínek v období realizace a udržitelnosti projektů
rozvoj strategie v oblasti grantového poradenství pro firmy
příprava a zpracování grantových žádostí a příloh
řízení projektů v období realizace a udržitelnosti projektů
zajištění vysoké kvality dokumentace
udržování a rozvoj vztahů s klienty a řídícími či zprostředkovatelskými orgány

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
práci ve stabilní, renomované a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, mezi jejíž klienty patří největší české i zahraniční podniky
nadstandartní platové ohodnocení - fixní část a zajímavé finanční bonusy
služební automobil i pro soukromé účely
notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
příspěvek na stravování (stravenky)
5. týdnů dovolené
zajímavou a motivující práci s vysokou mírou samostatnosti
možnost rychlého profesionálního růstu
individuální přístup
kanceláře v centru Prahy, cesty za klienty po celé ČR
nástup ihned, případně dohodou

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

renomovaná mezinárodní poradenskoá společnost v oblasti optimálního řízení nákladů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
prokazatelná praxe v oblasti přípravy grantových žádostí, reference
znalost grantových programů pro firmy (zejména OPPI, případně další)
výhodou je přehled o grantových programech pro firmy v programovacím období 2014 - 2020
perfektní práce s informacemi a dokumenty
vynikající komunikační a prezentační dovednosti
český jazyk slovem i písmem
pokročilá uživatelská znalost Microsoft Office
schopnost rozhodovat se samostatně, řešit strategické věci
vysoké pracovní nasazení, nezávislost, dynamičnost, motivace, loajalita
řidičský průkaz skupiny B - cesty za klienty po celé ČR
anglický jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1960579  Datum zveřejnění: 18.12.2014