SW programátor – Technologický vývojář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru, hledáme pro pracoviště v Prostějově nového člena týmu

Náplň práce :
Vývoj aplikací pro datové a objektové modelování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práci s nejmodernějšími technologiemi
Práce na mezinárodních projektech
Zajímavé pracovní podmínky
Zaměstnání v mladém kolektivu
Odborný růst v oblasti informačních technologiích
Pracoviště Prostějov

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se vývojem softwaru.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
VŠ vzdělání technického zaměření
Praxe v oblasti analýzy a vývoje softwaru výhodou
Pokročilá znalost .NET, HTML, XML a JavaScript
Znalost Delphi, Windows API a SQL výhodou
Analytické a tvůrčí schopnosti
Logické myšlení
Schopnost samostatné a týmové práce
Komunikační schopnosti
Znalost anglického jazyka (alespoň pasivně čtení odborné literatury)
Vysoké pracovní nasazení
Nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1969650  Datum zveřejnění: 5.1.2015