Mzdová účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je nezávislým poskytovatelem služeb v oblasti financí a účetnictví, hledáme kandidáty na pozici Mzdová účetní.

Hlavní odpovědnost:
- zpracovávání mzdové agendy pro nadnárodní klienty
- zajišťování povinností vyplývajících z platné legislativy
- vedení personální a mzdové evidence
- denní komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- možnost zkráceného úvazku
- možnost částečné práce z domova / homeoffice
- zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, příspěvek na sport, dovolená navíc…)
- mobilní telefon, notebook
- příležitost k dalšímu profesnímu a kariérnímu rozvoji
- velmi příjemné pracovní prostředí kanceláře v centru Prahy

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce.
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Společnost, která je nezávislým poskytovatelem služeb v oblasti financí a účetnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- dobrá orientace v mzdové a personální problematice a související legislativě
- praxe v oboru
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti ekonomie, financí, práva
- znalost práce na PC (Microsoft Office)
- životopis v českém i anglickém jazyce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1969655  Datum zveřejnění: 5.1.2015