Specialista na vstřikování

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící na světových automobilových trzích, partner široké řady automobilů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista na vstřikování.

Náplň práce kandidáta

• Plánuje a realizuje opatření vedoucí ke stabilizaci a optimalizaci stávající výroby a k zajištění hladkého náběhu nových projektů s ohledem na náklady a kvalitu
• Stanovuje a dokumentuje procesní parametry (technologická dokumentace) a v případě odchylek stanovuje odpovídající opatření (akční plán)
• Zodpovídá za plánování, provádění a dokumentaci technologických zkoušek a testů, optimalizaci procesů s cílem zkracování časů cyklů, snižování zmetkovitosti a repasních prací, zvyšování kvality produktů, dosažení úspor materiálu
• Se sériovým vývojem spolupracuje na sériových změnách (nové materiály, změny technologií, nářadí, …)
• V rámci nových projektů podporuje svými odbornými znalostmi projektový tým:
1)Specifikace zařízení, připomínkování specifikací
2)Konstrukční uvolnění
3)Optimalizace parametrů
• V rámci své zodpovědnosti se účastní P-FMEA, auditů dodavatelů, zákazníků, jednání s dodavateli, zákazníky
• Znalost indikátoru TRS
• Podílí se na vytváření Layoutu
• Účastní se jednání QRCI
• Vytváření standardizované práce
• V případě potřeby odborně podporuje jiné závody společnosti
• Sleduje a vyhodnocuje způsobilosti strojů a nářadí (Cm, Cmk)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Roční bonus (vyplácený semestrálně)
• Týden dovolené navíc
• Pružnou pracovní dobu

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost působící na světových automobilových trzích, partner široké řady automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• ÚSO technického zaměření + 5 roků praxe
• znalost práce na PC – MS Office
• komunikace v AJ
• časová flexibilita
• technické znalosti (hydraulika, elektrika, pneumatika)
• schopnost ovládat řídící jednotky strojů
• nastavení manipulátorů a ostatních periferií
• schopnost provádět technické analýzy
• interní, externí komunikace

• speciální znalosti:
• znalost technologie vstřikování
• znalost materiálů pro plastikářskou výrobu, technologii přípravy a podmínky zpracování
• znalost konstrukce vstřikovacích strojů a forem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1969661  Datum zveřejnění: 5.1.2015