Designer (Konstruktér)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí chladící a mrazící nábytek pro komerční účely, hledáme vhodné kandidáty na pozici Designer (Konstruktér).

Náplň práce
• tvorba a úpravy výkresové dokumentace v souladu s požadavky a návrhy externích i interních zákazníků s ohledem na bezpečnost, kvalitu, náklady a produktivitu
• práce s výkresovou a ostatní dokumentací v rámci podnikových, národních a mezinárodních norem
• účast na vývoji a přípravě technických řešení dílů, sestav a skupin v rámci optimalizace či nového vývoje výrobků
• účast na změnovém řízení a procesu neustálého zlepšování
• komunikace s interními zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• místo výkonu práce v závodě v Mýtě u Rokycan
• příspěvek na dovolenou
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na životní pojištění
• závodní stravování, atd.

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• min. SŠ vzdělání technického směru, VŠ výhodou
• praxe na pozici konstruktéra podmínkou
• zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
• komunikativní znalost AJ
• zkušenost se systémem 3D CAD
• samostatnost, orientace na zákazníka, výsledky
• aktivní přístup, schopnost přizpůsobovat se rychlým a častým změnám

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1971274  Datum zveřejnění: 6.1.2015