Stavební mistr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost s celorepublikovou působností, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavební mistr.

Náplň práce:
- organizace a řízení firemního týmu a subdodavatelů
- materiálové a technické zabezpečení stavby
- dohled a kontrola správného provedení stavebních prací
- dohled na dodržování předpisů
- vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů
- samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní společnosti
- balíček zaměstnaneckých výhod (mobil, stravenky, penzijní připojištění)
- práce na plný úvazek
- lokalita práce Brno - sever

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavební společnost s celorepublikovou působností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- středoškolské nebo odborné vzdělání s maturitou stavebního směru
- praxe v oboru nejméně 2 roky
- ochota cestovat (práce na stavbách po celé ČR)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1980917  Datum zveřejnění: 15.1.2015