Asistent/ka ředitele a jednatele společnosti

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, jedničku na českém trhu v oblasti řešení správy uživatelských účtů a kontroly přístupu uživatelů, hledáme kandidáty na pozici Asistent/tka.
Náplň práce:
• vedení kalendáře výkonného ředitele a jednatele společnosti
• kontakt se zákazníky
• vyřizování korespondence, telefonátů atp.
• zpracování dokumentů, tvorba tabulek a prezentací
• podpora administrativních a organizačních činností vedení společnosti
• občasná podpora recepce, uvedení návštěvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• HPP
• dobré platové ohodnocení
• čtvrtletní a roční bonusy
• mobil, PC
• příspěvek na stravování - stravenky
• příspěvek do DDS
• 5 dní dovolené navíc
• kancelář ve výborné dostupnosti na metru
• nástup dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• AJ na velmi dobré komunikativní úrovni
• praxe nejméně 3 roky
• pokročilá uživatelská znalost práce na PC, především MS Office
• řidičské oprávnění B – aktivní řidič
• výborné komunikativní schopnosti
• pečlivost, asertivitu, důvěryhodnost
• výhodou jsou základy němčiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1984423  Datum zveřejnění: 19.1.2015