Servisní technik/manažer - Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost, která je předním výrobcem vozidel pro městskou a železniční dopravu a v oboru dopravního strojírenství má silné postavení na domácím i světovém trhu, hledá vhodného kandidáta na pozici Servisní technik/manažer - Plzeň.

Popis pozice
• zajišťování záručního a pozáručního servisu v oblasti kolejových vozidel
• kontakt se zákazníky, výrobou a dodavateli
• organizační a materiálové zajištění servisu
• finanční plánování
• místo výkonu práce Plzeň
• nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• odpovědnou a zajímavou práci v prosperující firmě
• možnosti profesního i osobnostního růstu
• 5 týdnů dovolené
• jazykové a firemní vzdělávání hrazené společností
• příspěvek na penzijní, životní připojištění

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost, která je předním výrobcem vozidel pro městskou a železniční dopravu a v oboru dopravního strojírenství má silné postavení na domácím i světovém trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické, dopravní)
• praxe v oboru min. 3 roky
• dobré komunikační schopnosti
• aktivní a dynamickou osobnost
• AJ na komunikativní úrovni
• NJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1989264  Datum zveřejnění: 5.2.2015