Stavbyvedoucí – dopravní stavby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou stavební společnost, hledáme nového kolegu na pozici stavbyvedoucího.

Požadujeme:

• SŠ nebo VŠ stavební či technický směr
• praxe na obdobné pozici min. 3 roky
• zkušenost s dopravními stavbami, zemními pracemi, demolicemi, nebo stavbou inženýrských sítí
• právní povědomí (předávací protokoly, objednávky apod.)
• znalost práce na PC Microsoft Office (excel, word)
• ŘP sk. B a ochota cestovat
• zájem o odborný rozvoj a zdokonalování znalostí
• dobrý zdravotní stav
• bydliště Praha, střední Čechy, popř. celé území Čech

Náplň práce:

• vedení a organizace stavby a ekonomické hodnocení
• zodpovědnost za ekonomické výsledky staveb
• komunikace s dodavateli
• účast na výběrových řízeních
• příprava staveb

Nabízíme:

• odpovídající platové ohodnocení,
• služební auto,
• mobil, PC
• zázemí stabilní firmy,
• práce přátelském kolektivu,
• diety 165,- Kč /den

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavební společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1992081  Datum zveřejnění: 26.1.2015