Obchodní referent/ka do výrobní dílny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta – chráněnou výrobní dílnu - hledáme vhodné uchazeče na pozici

Pracovní náplň:

• kontrola zakázek na vstupu a výstupu
• e-mailová a telefonická komunikace s německým zákazníkem v případě nesrovnalostí a dotazů
• administrativní činnost - příjem objednávek, skladové výdejky, fakturace - vše v informačním systému Pohoda

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• krásné, čisté pracovní prostředí v novém objektu v Králově Dvoře u Berouna
• možnost zkráceného úvazku na 6 hodin (např. pro matku s malými dětmi)
• nástup možný ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Chráněná dílna je zaměřena jak na drobnou, tak na složitější práci. Jedná se především o výrobu spočívající v kompletaci výrobků z několika částí pro koncové zákazníky, rozebírání, čištění, znovu sestavení, třídění, repasování, lepení a také balení součástí a dílů. Nedílnou součástí našich činností je i kontrola kvality různých dílů, součástí nebo celých výrobků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• aktivní znalost německého jazyka
• komunikační schopnost
• znalost práce na PC (Word, Excel)
• znalost práce v informačním systému Pohoda výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1997713  Datum zveřejnění: 30.1.2015