Senior obchodník (elektrotechnika) – Východní Čechy a Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - největšího světového výrobce motorů a zařízení pro stínící techniku a dlouhodobě také leadera trhu v ČR a SR hledáme vhodné uchazeče na pozici Senior obchodník (elektrotechnika) – Východní Čechy a Morava

Náplň práce:
Specializovat se na rozvoj prodeje výrobků pro brány, vrata a příslušenství v regionu.
Vlastní akvizicí i ve spolupráci s kolegy v týmu inovativně rozvíjet prodej tohoto segmentu.
Být i obchodním i odborným specialistou a konzultantem pro zákazníky i kolegy.
Být garantem oblasti pro kolegy z tuzemska i zahraničí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Samostatnou pozici s velkou možností seberealizace
Možnost růstu u lídra na trhu
Osobní vůz i pro soukromé účely
Lidsky vynikající, stabilní a efektivní pracovní tým
Motivující ohodnocení (fix + variabilní složka)
Dovolená navíc, výuka AJ, stravenky a další benefity

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

největší světový výrobce motorů a zařízení pro stínící techniku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Prokazatelnou praxi v prodeji elektrotechnických výrobků v B2B, min. 3 roky.
Obchodní schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, vyspělou komunikaci.
Vztah k elektrotechnice, technická zdatnost.
Iniciativu a dotahování úkolů do úspěšného konce.
AJ na komunikativní úrovni (kontakt s centrálou – emailem, telefonicky)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2017287  Datum zveřejnění: 17.2.2015