Asistentka prodeje/pokladní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, luxusní prodejnu s křišťálem a šperky na Staroměstském náměstí, hledáme vhodné kandidátky na pozici asistentka prodeje/pokladní.

Náplň práce:
- výplata vratek DPH na výplatním místě
- výplata TAX FREE zahraničním turistům
- prodej výrobků z křišťálového skla, granátových šperků a dalšího sortimentu
- komunikace se zahraničními klienty
- příjem plateb - hotovost (i zahraniční měny) a kreditní karta

Požadujeme:
- znalost anglického jazyka na dobré komunikativní úrovni
- příjemné reprezentativní vystupování
- aktivní a profesionální přístup k zahraniční klientele
- praxe na pozici asistentka prodeje
- zkušenost z prodeje či vztah k sortimentu křišťálu respektive šperkům výhodou
- životopis s fotografií

Co nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- zajímavou práci v úspěšné a rozvíjející se společnosti
- plat v podobě fixní složky a nadstandartních bonusů
- zvláštní příplatek za večerní služby
- nástup ihned

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s fotografií na adresu [email protected]
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

luxusní prodejna s křišťálem a šperky na Staroměstském náměstí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2019459  Datum zveřejnění: 19.2.2015