Referent/Referentka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, organizační složku státu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent/Referentka

Náplň práce:

• posuzování a koordinace stanovisek k dokumentům mezinárodních a evropských normalizačních organizací a komplexní zajišťování celostátní agendy v oblasti technické normalizace;
• metodická a rozborová činnost v oblasti technické normalizace včetně tvorby norem
a koordinace těchto činností na celostátní úrovni;
• provádění lektorské, konzultační a poradenské činnosti v celém oboru technické normalizace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• zajímavou práci v oblasti elektrotechniky, zejména se zaměřením na elektroenergetiku a problematiku inteligentních sítí (smart grids);
• platové ohodnocení dle příslušných platových předpisů;
• pracovní poměr na dobu neurčitou;
• nástup květen 2015;
• pružné rozvržení pracovní doby;
• pracoviště v centru Prahy;
• rozšiřování a prohlubování odborných znalostí v dané oblasti, včetně možnosti jazykového vzdělávání.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Organizační složka státu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• ukončené vysokoškolské vzdělání technického směru;
• znalost anglického jazyka (standardizovaná zkouška na úrovni 1);
• doporučená praxe 3 roky;
• výhodou odborné znalosti v oblasti technické normalizace, zejména v oblasti elektroenergetiky a příslušné legislativy;
• uživatelskou znalost práce na PC;
• samostatnost, pečlivost a spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2022157  Datum zveřejnění: 20.2.2015