Obchodní manažer – informační systémy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá komplexním řešením informačních a komunikačních systémů v rámci ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer – informační systémy.

Náplň práce:
• prodej informačního systému pro malé a středně velké společnosti
• vyhledávání a oslovování nových zákazníků
• samostatné vedení obchodních jednání
• spolupráci s konzultantem

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Spolupráce s profesionály v oblasti informačních systémů
• Motivující finanční ohodnocení: fix + bonusy
• Spolupráce na zajímavých projektech
• Zodpovědné a samostatné zaměstnání
• Home office, služební automobil, mobilní telefon, notebook
• Místo výkonu práce: celá ČR

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost, která se zabývá komplexním řešením informačních a komunikačních systémů v rámci ČR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• praxe na obdobné pozici
• přehled v oblasti informačních systémů
• schopnost vést samostatně obchodní jednání
• reprezentativní a profesionální vystupování
• výborné komunikační a prezentační schopnosti
• ŘP sk. B – aktivní řidič/ka
• chuť cestovat za zákazníkem v rámci celé ČR, flexibilitu a samostatnost
• komunikativní znalost AJ – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2032618  Datum zveřejnění: 2.3.2015