Obchodní manažer - Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - mezinárodního specialistu pro kancelářskou a objektovou architekturu, který působí již 20 let na českém trhu – hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:

• Odpovědnost za přímý prodej obchodním partnerům i přímým klientům
• Vybudovat, rozvíjet a vést vlastní prodejní organizaci pro oblast Moravy a Slezska (částečně Slovenska)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Šanci vybudovat, rozvíjet a vést vlastní prodej
• K dispozici vlastní kancelář/showroom v Brně (případně v Ostravě).
• Podporu z vedení pro Českou republiku
• Motivující finanční ohodnocení
• Služební automobil, mobil a notebook
• Stabilní zaměstnání na HPP

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v češtině a angličtině/němčině. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

mezinárodní specialista pro kancelářskou a objektovou architekturu, který působí již 20 let na českém trhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavaný profil:

• Profesionální odborník se zkušeností v oboru
• Motivace a chuť budovat nové vztahy a obchodní příležitosti
• Tah na branku
• Zájem o architekturu, design, nábytek
• Anglický nebo německý jazyk

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2033436  Datum zveřejnění: 3.3.2015