Developer koncernových aplikací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodního výrobce fotoproduktů, poskytovatele fotoslužeb a prodejce fototechniky se specializovanými prodejnami po celé ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Developer koncernových aplikací.

Náplň práce:
• hledáme především nadšeného developera, který bude vykonávat implementaci dle zadání
• zodpovědnost za svěřené projekty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• mzdové ohodnocení odpovídající znalostem
• další rozvoj (osobní i profesní) v perspektivním oboru
• zajímavou práci v mladém kolektivu
• přístup k novým technologiím
• kreativní, ale náročnou práci
• pozice je vhodná také pro absolventy
• nástup možný ihned, případně dle dohody

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• nadšení, proaktivitu a komunikativnost
• znalost jazyků HTML5, CSS2/3, jQuery, PHP
• zkušenost s responzivním kódem
• zkušenost s HTML emaily výhodou
• CMS (Wordpress, Joomla, atd) výhodou
• plynulou komunikaci v anglickém nebo německém jazyce
• flexibilitu
• odolnost vůči stresu
• pozice je vhodná také pro absolventy s praxí při studiu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2033791  Datum zveřejnění: 3.3.2015