Obchodník pro prodej a pronájem tiskových technologií HP

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující reprografické, tiskové, kopírovací a marketingové služby, hledáme vhodné kandidátky na pozici:

Náplň práce:

• prodej a pronájem bezkonkurenčních technologií (plotrů) pro velkoformátový inkoustový tisk od spol. HP
• aktivní vyhledávání nových klientů, zjišťování jejich cílů a záměrů
• analýza stávající situace, konzultace a návrhy vhodných řešení pro klienta
• Vaše práce bude náročná, tvrdá a žádá si odhodlaného člověka, který dokáže prodej či pronájem velkoformátových zařízení dovést do úspěšného konce
• že se vám daří, poznáme tak, že rozšíříte počet aktivních spokojených klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• práci s nejmodernějšími technologiemi pro fotorealistický tisk a čárovou grafiku
• výborné platové podmínky - fix + bonusový systém odměn
• HPP
• telefon, notebook, auto (pouze pro firemní účely)
• zajímavou, ale velmi náročnou práci v perspektivním oboru
• zázemí moderní kancelářské budovy v Praze
• příjemné neformální pracovní prostředí
• nástup nejlépe ihned, případně dohodou

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

společnost poskytující reprografické, tiskové, kopírovací a marketingové služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme:

• ideálně obchodníka se zkušenostmi s prodejem plotrů nebo obchodníka, který má za sebou dobré výsledky v prodeji hw a má chuť realizovat se v novém segmentu
• obchodníka silně orientovaného na výsledky
• technicky zdatného člověka, kterého nebudeme muset učit jak prodávat
• AJ na komunikativní úrovni (produktová školení, komunikace s dodavateli…)
• obchodníka tělem i duší se zkušenostmi s aktivním vyhledáváním klientů, tzv. „lovce“

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2036258  Datum zveřejnění: 4.3.2015