Projektant zabezpečovacích zařízení – železniční stavby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projektováním dopravních staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant zabezpečovacích zařízení – železniční stavby.

Náplň práce:
• Zpracovávání jednotlivých částí projektové dokumentace zabezpečovacích zařízení pro železniční stavby
• Související administrativní činnost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• kreativní práci při realizování malých i velkých projektů
• pracoviště s moderním technickým vybavením
• přátelské prostředí, kolektiv převážně mladých kolegů
• možnost dalšího profesního vzdělávání
• služební mobil s neomezeným tarifem
• 5 týdnů dovolené, výhodné stravování
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce Praha 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnost, která se zabývá projektováním dopravních staveb

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru (autorizace v oboru výhodou)
• praxi na obdobné pozici
• znalost zabezpečovacích zařízení
• Znalost práce v Autocad
• schopnost pracovat v týmu i samostatně
• profesní nasazení, preciznost, flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2038433  Datum zveřejnění: 5.3.2015