Account Manager/Obchodník - junior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se poskytováním zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportu a rekreace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Account Manager/Obchodník - junior.

Náplň práce:
• Akvizice - vyhledávání a oslovování nových klientů ve svěřeném regionu
• Příprava a realizace nabídek, cenových kalkulací
• Prezentace, informační a propagační aktivity podporující prodej
• Aktivní spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy
• Efektivní řízení obchodních příležitostí
• Account Manager/Obchodník - junior
• Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Motivující platové ohodnocení (fixní složka + provize z prodeje)
• Možnost osobního i kariérního rozvoje
• Kreativní práci v mezinárodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Výkon práce v regionu Praha
• Zaměstnanecké benefity

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis spolu s fotografií na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Poskytování zaměstnaneckých benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Aktivní zájem o sport
• Minimálně 2 roky praxe na obchodní pozici (B2B)
• Zkušenost s prodejem služeb, ideálně benefitů
• Obchodníka tělem i duší, tzv. „lovce“
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Aktivní znalost a využití LinkedIn a Facebooku pro získávání kontaktů vítáno
• Řidičský průkaz sk. B
• CV spolu s reprezentativní fotografií

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2043299  Datum zveřejnění: 10.3.2015