Asistentka vedení společnosti

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta společnost, která je výhradním dovozcem a distributorem švýcarské firmy vyrábějící flexibilní brusivo, hledáme novou kolegyni na pozici Asistentky vedení společnosti.

Pracovní náplň
- zajištění plynulého chodu kanceláře
- různé ad-hoc úkoly spojené s chodem kanceláře
- administrativní podpora nadřízených
- domlouvání schůzek, vyřizování vzkazů
- evidence dokumentů, archivace, zpracování pošty
- organizace porad a jejich zápisy
- personální agenda, evidence docházky
- správa drobného majetku
- zastupování v zákaznickém servisu v případě nepřítomnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- stabilní a zajímavou práci v příjemném prostředí prosperující společnosti
- odpovídající platové ohodnocení + bonusy
- zaměstnanecké benefity
- Místo výkonu práce: Loděnice u Berouna
- Nástup: duben 2015

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Výhradním dovozce a distributor švýcarské firmy vyrábějící flexibilní brusivo

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici výhodou
- samostatnost, schopnost organizace, flexibilitu
- pečlivost a spolehlivost
- reprezentativní vystupování, komunikativnost
- velmi dobrá znalost MS Office
- jazyková znalost AJ popř. NJ na úrovni umožňující se domluvit se zahraničními klienty při přijímání telefonních hovorů či vyřizování vzkazů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2053477  Datum zveřejnění: 19.3.2015