Projekt Coordinator - i pro studenty

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se návrhy a realizací veletržních stánků, především pro zahraniční klientelu na zahraničních trzích (více než 300 realizovaných expozic po celém světě během jednoho roku), hledá vhodného kandidáta na pozici: Projekt Coordinator – vhodné i pro studenty

Náplň práce:
• koordinace prací
• „pravá ruka“ stavbyvedoucího na přípravě výstavních expozic (podpora zejména jazyková)
• zajištění potřebných doplňkových činností při stavbě výstavních expozic (elektřina, jeřáb, atd.)
• součást týmu 3-10 pracovníků (technici a jeden stavbyvedoucí)
• při stavbě být neustále v pohotovostním režimu cca 10-12 hodin denně (turnusy 4-14 dní, dle náročnosti expozice)

Pokud si Vás náš klient vybere, stanete se důležitou součástí zkušeného týmu více než sto padesáti profesionálů v silné prosperující společnosti evropského formátu. Za výborně odvedenou práci nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení.
V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• HPP nebo DPP
• vhodné i pro studenty při vysoké škole
• plat 130-180 Kč/hod + 40 eur diety/den + ubytování, strava, doprava zdarma
• místo výkonu práce zahraničí (Německo)
• sídlo firmy Praha - Modletice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zabývající se návrhy a realizací veletržních stánků, především pro zahraniční klientelu na zahraničních trzích.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• NJ na velmi dobré úrovni!!!
• ekonom, technik, ČVUT
• flexibilní, akční, schopnost reagovat na danou situaci
• schopnost pracovat pod tlakem
• smysl pro zodpovědnost
• řidičský průkaz sk.B
• AJ výhodou
• ochota být připraven pomoci i manuálně
• SŠ, VŠ není podmínkou
• ochota být často v zahraničí (převážně Německo)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2055309  Datum zveřejnění: 20.3.2015