Šéfkuchař - Chorvatsko ostrov Cres

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta provozující rodinný hotel na ostrově Cres s 23 letou tradicí, s restaurací 50 m od pláže zaměřující se na rodinné prostředí a domácí jídla, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Šéfkuchař.

Náplň práce:
• celkové řízení kuchyně
• plánování a kalkulace menu
• tvorba nových jídel
• objednávky surovin a spolupráci s dodavateli
• vedeni a motivace zaměstnanců
• rozpisy služeb
• údržbu sanitárního a hygienického prostředí pro přípravu pokrmů
• HACCP
• přímý kontakt s hosty
• základní PC znalosti (Word, Excel, Outlook, Internet)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti (23 let jeden český majitel!)
• dobré platové podmínky
• sezónní pracovní doba (jeden den v týdnu volno)
• práce na dobu určitou 1.5. – 30.9.2015
• doprava, ubytování, stravovaní zdarma

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Společnost provozující rodinný hotel na ostrově Cres s 23 letou tradicí, s restaurací 50 m od pláže zaměřující se na rodinné prostředí a domácí jídla.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• vyučení v oboru
• praxe min. 5 let
• profesionalitu
• zkušenosti s moderní gastronomií
• znalost středomořské kuchyně
• pracovitost
• organizační schopnosti
• přirozenou autoritu
• schopnost vést kolektiv
• flexibilitu
• loajalitu
• čeština na úrovni rodilý mluvčí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2055337  Datum zveřejnění: 20.3.2015