Samostatná účetní – Asistentka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - mezinárodní společnost zabývající se dopravou a logistikou – hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:

• samostatné účtování běžných účetních operací v operačním systému a účetním programu
• provádění běžných účetních kontrol
• práce se saldem dodavatelů a odběratelů, komunikace s pobočkami v rámci koncernu
• spolupráce s hlavní účetní při přípravě reportingu mateřské společnosti a účetní uzávěrce
• spolupráce s auditory a daňovým poradcem
• příprava podkladů pro ředitele společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• pracovní smlouvu na plný úvazek
• zázemí stabilní a stále se rozvíjející mezinárodní společnosti
• možnost profesního růstu
• odpovídající platové ohodnocení
• zaměstnanecké výhody (stravenky, penzijní připojištění)
• práci v přátelském kolektivu
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Praha 6

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

mezinárodní společnost zabývající se dopravou a logistikou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ vzdělání ekonomického směru, nejlépe obchodní akademie (vhodné i pro absolventy)
• alespoň základní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
• znalost podvojného účetnictví, základní orientaci v daňové problematice
• schopnost analytického myšlení, samostatnost
• uživatelskou znalost práce na PC
• pečlivost, spolehlivost, flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2055613  Datum zveřejnění: 20.3.2015