Marketingový specialista - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá marketingem pro satelitní televizi, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Marketingový specialista - Praha.

Náplň práce:

• Příprava a exekuce marketingových kampaní a vedení projektů na základě marketingového plánu (vč. zajištění vstupů pro payTV budget a marketingový plán):
• Výběr vhodné produktové propozice pro daný účel, případně definice požadavků na úpravu existující / vytvoření nové nabídky vč. souvisejících zákaznických procesů
• Definice cílové skupiny a komunikačních kanálů, příprava BC (business case)
• Zajištění popisu aktivity, specifikace a komunikace požadavků na další spolupracující oddělení (marketingová komunikace, datoví analytici, zákaznický servis, prodejní kanály apod.)
• Celková koordinace přípravy kampaně, dohled nad výkonností nabídky v jednotlivých prodejních kanálech
• Vyhodnocení aktivity
• Zvýšení penetrace payTV mezi uživateli Skylink (% uživatelů, kteří mají zkušenost s payTV nabídkou)
• Motivaci stávajících payTV zákazníků k dlouhodobému / opakovanému využívání payTV produktů (obnova předplatného)
• Motivaci stávajících payTV zákazníků k přechodu na vyšší balíček, případně kombinaci více payTV produktů
• Proaktivní / reaktivní retenci a celkovou spokojenost payTV zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práci na HPP
• Adekvátní ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Mladý a dynamický tým, příjemné pracovní prostředí
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá marketingem pro satelitní televizi, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Marketingový specialista.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• Minimálně 3 roky praxe v segmentovém marketingu (consumer nebo SME segment)
• Zkušenosti z vedení projektů a jejich koordinace v rámci celé firmy
• Zkušenosti z payTV oblasti výhodou
• Analytické myšlení
• AJ - pokročilá úroveň (slovem i písmem)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2073973  Datum zveřejnění: 7.4.2015