Produktový manažer - agro

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významného dovozce zemědělské techniky se sídlem v Berouně, hledáme vhodného kandidáta na pozici Produktový manažer - agro.

Náplň práce:
• Podpora obchodních a marketingových aktivit regionálních prodejců
• Vedení produktových školení regionálních prodejců
• Příprava cenových nabídek na produkty ze svěřeného sortimentu
• Vedení obchodních jednání s odběrateli
• Komunikace s dodavateli, vedení obchodních jednání v AJ
• Prezentace produktů a firmy na seminářích, polních dnech, výstavách
• Konzultace v oblasti financování (leasing, dotace apod.)
• Monitorování aktuálních trendů v oblasti zemědělství
• Monitorování postavení produktů ze svěřeného sortimentu na trhu
• Příprava podkladů pro katalogy, ceníky a další materiály

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Možnost samostatné práce spojené s dobrým finančním ohodnocením
• Místo výkonu práce – Česká republika
• Služební vůz, notebook, mobilní telefon, technické vybavení do terénu
• Motivující finanční ohodnocení, stravenky, dovolená navíc
• Kvalitní školení a osobní rozvoj po odborné stránce

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

významný dovozce zemědělské techniky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Vzdělání VŠ (bakalářský či magisterský stupeň) zemědělského typu
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Řidičský průkaz skupiny B
• Zkušenosti v obchodu‎ výhodou
• Schopnost vytváření prezentací
• Schopnost vést písemné i osobní jednání se zahraničními dodavateli
• Orientace na trhu, přehled o aktuálních trendech v oblasti zemědělství
• Orientace ve způsobech financování (leasingy, dotace apod.)
• Aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
• Dobré znalosti práce s PC (MS Office)
• Schopnost učit se rychle nové věci
• Organizační dovednosti, důslednost
• Praktické zkušenosti v zemědělství výhodou
• Kreativní myšlení
• Komunikativnost, trpělivost
• Schopnost prezentovat
• Flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2078546  Datum zveřejnění: 13.4.2015