Servisní technik zabezpečovacích zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zákazníka hledáme nové servisní techniky zabezpečovacích zařízení

NÁPLŇ PRÁCE:

• servis a montáž zabezpečovacích systémů PZTS, EKV, CCTV
• práce na zakázkách v Brně i po celé ČR
• práce s provozní a technickou dokumentací
• vedení menšího pracovního týmu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

• velmi zajímavé motivační platové ohodnocení: tarif 35.000 měsíc + prémie + provize
• dlouhodobou spolupráci u stabilní společnosti
• jistotu na základě dostatečného počtu současných zakázek
• možnost profesního a kariérního růstu
• mobilní telefon i pro soukromé účely
• služební automobil i pro soukromé účely
• zázemí stabilní firmy, školení na nové systémy a technologie
• práci na HPP, nebo IČO
• různé benefity a výhody
• místo pracoviště: Brno

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší bezpečnostní agentury v České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik zabezpečovacích zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

• znalost slaboproudých systémů a zabezpečovacích technologií: EZS, EPS, CCTV, ACS, MR, PZTS, EPS, EKV
• znalost nadstaveb systémů: EZS, CCTV, EPS
• znalost problematiky PCO
• vzdělání v oboru elektro, platná vyhláška 50, § 6, §§ 7, 8, 9 - výhodou
• znalost LAN, WAN, WiFi
• orientaci v technické dokumentaci
• trestní bezúhonnost
• aktivní řidič sk.B,
• samostatnost a logické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2078618  Datum zveřejnění: 13.4.2015