Programátor C# .NET / Sharepoint

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem aplikací na míru, hledáme vhodné kandidáty na pozici programátor C# .NET / Sharepoint.

Náplň práce, povinnosti:
• Programátorské práce na nových i stávajících projektech
• Návrh řešení, realizace, částečně architektura

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• Práci v příjemném mladém kolektivu
• Práci s moderními technologiemi ve stále se rozvíjející oblasti IT
• Dobrou příležitost získat zkušenosti při spolupráci na prestižních projektech
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Firemní notebook, mobil
• Práci na IČO nebo HPP
• Datum nástupu dohodou, možné ihned
• Lokalita – Praha 4

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost, která se zabývá vývojem aplikací na míru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ / VŠ vzdělání
• Aktivní znalost C# .NET, Sharepoint
• Zkušenost s Visual Studio, MS SQL
• Znalost UML výhodou
• Spolehlivost a zaměření na výkon
• Znalost AJ výhodou, předpokládáme minimálně technickou znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2081915  Datum zveřejnění: 15.4.2015