Manažer/Inženýr kvality

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zaručuje dodávky širokého sortimentu ocelových trubek, dutých profilů a veškerého trubkového příslušenství, hledáme zdravě sebevědomého a osobnostně vyzrálého kandidáta, který by chtěl využít svých zkušeností z oblasti kvality při rozvoji systému ISO TS16949 a zároveň být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti v regionu Kladno/ Tuchoměřice.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Účast na rozvoji systému ISO TS 16949
• Dlouhodobé zázemí silné společnosti
• Komunikace v německém nebo anglickém jazyce slovem i písmem na denní bázi – Import / Export
• Komplexní pohled na dodavatelské, interní a zákaznické procesy
• Účast na budování a rozšiřování firmy včetně dalších poboček
• Zázemí mladého motivovaného týmu
• Adekvátní Individuální ohodnocení
• Možnost osobního růstu a seberealizace při hledání úspor
• Laptop, mobil
• V případě pozitivních výsledků 13 až 14 plat.
• Další benefity mohou následovat po úspěšně realizovaných projektech
• Místo výkonu práce: Tuchoměřice
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Dodávky širokého sortimentu ocelových trubek, dutých profilů a veškerého trubkového příslušenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/ VŠ technického směru
• Orientace na automobilový průmysl
• Komunikativnost a orientaci na zákazníka
• 3-5 letou praxi v oblasti kvality
• Zkušenosti s normou ISO TS16949 velkou výhodou
• Znalost PPAP, VDA, FMEA apod.
• Schopnost poznat, analyzovat a popsat interní procesy
• Pečlivost, důslednost a schopnost věc „dotáhnout“.
• Schopnost pracovat krátkodobě pod tlakem (v případě zákaz. reklamací)
• Prezentační schopnosti
• Německý jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovni
• Anglický jazyk výhodou
• Pokročilé znalosti MS Excel a MS Powerpoint
• Schopnost pracovat v týmu bez přesně nalinkovaných pravidel
• Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2081916  Datum zveřejnění: 15.4.2015