Senior tester

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem komunikační platformy pro pracovníky ve zdravotnictví, hledáme nového kolegu na pozici Senior testera na 3-měsíční kontrakt.

Náplň práce:
• Funkční a uživatelské testování webové a mobilní aplikace
• Příprava testovacích scénářů a správa testovacích dat
• Testování jednotlivých částí aplikace vůči zadání před a po releasu
• Tvorba automatizovaných testů GUI
• Komunikace s vývojáři a vedoucím projektu
• Zajištění a udržování kompatibility s prohlížeči

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• dobré platové ohodnocení - do 4700 CZK/den - závislosti od zkušenosti
• tříměsíční kontrakt
• po skončení kontraktu možnost pokračovat jako stálý zaměstnanec
• zázemí mezinárodní společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• nástup ihned
• místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která se zabývá vývojem komunikační platformy pro pracovníky ve zdravotnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Zkušenosti s testováním webových aplikací
• Schopnost srozumitelně a jednoznačně popsat nalezenou chybu/problém
• Zkušenosti s tvorbou Seleniových automatizovaných testů
• Analytické myšlení, preciznost, smysl pro detail, systematičnost
• Porozumění logice aplikací po funkční stránce a schopnost vést menší tým testerů
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Disciplinovaný a metodický přístup
• Týmový hráč
• Dobré komunikativní dovednosti
• Proaktivní přístup

Výhodou:
• Základní orientace v PHP, HTML, MySQL, JS
• JIRA

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2084572  Datum zveřejnění: 16.4.2015