Ekonomický ředitel

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, příspěvkovou organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici ekonomického ředitele.

Náplň práce:
• Stanovování finanční strategie organizace
• Zajišťování rovnováhy ve zdrojích a potřebách organizace
• Komplexní koordinace mezi organizací a externími dodavateli
• Zpracování ekonomických podkladů
• Vypracování a metodické řízení účetní závěrky a výroční zprávy
• Spolupráce při uzavírání obchodních smluv
• Vypracování vnitropodnikových norem
• Komunikace s orgány státní/veřejné správy, bankami, pojišťovnami a dalšími institucemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci na hlavní pracovní poměr v organizaci s dlouholetou tradicí.
• Samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
• Zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální poradenství.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ ekonomického směru
• Praxi v oblasti veřejné správy podmínkou – oblast příspěvkové organizace
• Manažerské schopnosti a zkušenosti
• Zkušenosti s vedením týmu
• Praxe v oboru minimálně 3 roky
• Znalost práce na PC
• Výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování
• Výhodou znalost Aj
• Loajalita
• Trestní bezúhonnost
• Nástup ideálně od června 2015

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2086387  Datum zveřejnění: 17.4.2015