Programátor C# / ASP.NET. - Junior/ senior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem internetových a intranetových aplikací, hledáme vhodného kandidáta na pozici PROGRAMÁTOR C# / ASP.NET. - Junior/ Senior.

JUNIOR PROGRAMÁTOR C# / ASP.NET
- SŠ
- Vhodné i pro absolventy
- Praxe výhodou (není podmínkou)
- Alespoň základní znalost objektového programování a SQL
- Výhodou znalost C#, WPF, WinForms, ASP.NET, HTML, CSS, JavaScript
- Znalost anglického či německého jazyka výhodou.
- Beztrestnost, bezúhonost (vyžadován výpis z trestního rejstříku)
- Řidičský průkaz skupiny B

- Pracovní poměr na dobu neurčitou s místem výkonu práce Mělník (tříměsíční zkušební lhůta)
- Pevná složka platu + odměny závislé na odpracovaných hodinách na projektu
- V budoucnu možnost postupu na místo senior programátora.

SENIOR PROGRAMÁTOR C# / ASP.NET
- SŠ nebo VŠ
- Prokazatelná praxe ve vývoji databázových vícevrstvých aplikací (objektové programování; nemusí být C#, lze např. Visual Basic, C++, Java, Delphi...)
- Alespoň základní znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace.

- Pevná složka platu + odměny závislé na odpracovaných hodinách na projektu + odměny za případné vedení projektu
- Možnost samostatného vedení projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Mobilní telefon
- Firemní akce (firemní ples na zámku, pálení čarodějnic, dětský den, vodácký víkend, turistický víkend, vánoční večírek)
- Zaměstnavatelem plně hrazená školení (GOPAS, Unicorn...) či účasti na konferencích.
- Klidné pracovní prostředí (vila se zahradou a altánem s možností grilování)
- Práce na zajímavých projektech zejména v oblastech zdravotnictví a document management systému určených nejen pro český, ale i pro evropský trh a USA.
- Možnost služebních cest v rámci EU a USA.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost, která se zabývá vývojem internetových a intranetových aplikací

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2090150  Datum zveřejnění: 27.5.2015