Grafik a DTP operátor se zaměřením na produktovou prezentaci

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - renomovanou reklamně-produkční společnost - hledáme vhodné uchazeče na pozici:

GRAFIK A DTP OPERÁTOR SE ZAMĚŘENÍM NA PRODUKTOVOU PREZENTACI

Náplň práce:

• Grafické a DTP zpracování produktových akčních letáků, plakátů aj. tiskovin pro významné potravinářské a elektro řetězce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Dobrý plat
• Moderní pracovní prostředí
• Zázemí velké stabilní společnosti
• Místo pracoviště: Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis, ve kterém uvádějte předchozí praxi s produktovou grafikou.

Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

reklamně-produkční společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Znalost grafických programů Adobe CS6 (znalost Apple)
• Zkušenosti s produktovou prezentací
• Dřívější praxe a zkušenost se zpracováním akčních letáků, plakátů aj. tiskovin
• Grafické, proporční a typografické cítění
• Pečlivost a svědomitost
• Aktivní a reflexivní vnímání
• Flexibilní pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2090401  Datum zveřejnění: 21.4.2015