Horizontář CNC (obsluha obráběcího centra)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, specializující se na zakázkovou strojírenskou výrobu vysoce kvalitních a technologicky náročných produktů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Horizontář CNC (obsluha obráběcího centra)

Náplň práce:

• Obsluha horizontálních strojů – systém Siemens, Heidenhein
• Obsluha strojů WHN 13 CNC, karusel točný průměr 2800 mm systém Simens 840, WF 80 CNC
• Obsluha horizontek: klasická W160, 150, karusel
• Samostatně vykonávat různorodé činnosti při výrobě výrobků a dílců dle výkresové dokumentace.
• Měření rozměrů dle předepsaných postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zajímavou práci pro cílevědomé a samostatné spolupracovníky
• Zázemí neustále rozvíjející se společnosti s mezinárodní účastí
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce - Chrudim

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

strojírenská výroba vysoce kvalitních a technologicky náročných produktů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Vyučení v oboru
• Praxi v oboru min. 2 roky
• Znalost výše uvedených systémů (programů)
• Manuální zručnost, kreativitu, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2090504  Datum zveřejnění: 21.4.2015