PHP developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, internetovou agenturu, která se zaměřuje na vývoj webových aplikací, hledáme vhodného kandidáta na pozici PHP developera.

Náplň práce:

• Vývoj modulů pro velice moderní CMS
• Analýza v přípravné fázi projektů
• Vývoj nových generací systémů

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Bonusy a zaměstnanecké výhody
• Zázemí stabilní a zavedené společnosti
• Perspektiva dalšího profesního růstu
• Možnost školení a certifikací
• Práce na zajímavých projektech
• Mobilní telefon
• Stravenky
• Lístky na sponzorované akce
• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• Mladý a přátelský kolektiv, neformální a slušné jednání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• min. SŠ vzdělání technického směru
• alespoň 2 roky praxe (započítány jsou i rozsáhlejší zájmové projekty)
• znalost PHP 5.3, MySQL, případně PostgreSQL
• dobrou znalost JavaScript (případně ochota rychle se doučit)
• angličtinu alespoň na úrovni čtení dokumentace
• obecně velmi dobrou znalost internetových technologií
• zkušenost s vývojem pro iOS / Android - výhodou
• rozhled v nových technologiích
• logické a analytické myšlení
• znalost Laravelu - výhodou
• znalost AngularJS a zkušenosti s AJAX - výhodou
• znalost GITu - výhodou
• zkušenosti s administrací aplikačních serveru - výhodou
• zkušenost s psaním testů resp. Test driven development - výhodou
• zkušenosti s agilním vývojem (SCRUM) - výhodou
• znalost i jiných technologií a jazyků, než je PHP
(např. C, C++, C#, Java, Objective-C) – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2093836  Datum zveřejnění: 23.4.2015