Programátor C#

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, brněnskou firmu zabývající se vývojem ERP systému pro oblast dopravy, hledáme, pro rozšíření týmu vývojového oddělení, programátory databázových aplikací na platformě .NET. Pozice: Programátor C#

Náplň práce:
• programování v jazyce C#
• testování
• práce na vývoji nové verze ERP systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• práci v dynamické společnosti s tradicí od roku 1990
• zajímavé mzdové ohodnocení (fix + prémie)
• zaměstnanecké výhody – příspěvek na stravování
• mladý kolektiv, sportovní akce
• pracoviště v Brně
• jazykové kurzy a odborná školení
• možnost postupu
• nástup: květen – červen 2015

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se vývojem ERP systému pro oblast dopravy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ vzdělání
• praxe min. 2 – 3 roky
• znalost jazyka UML a principů OOP
• znalost prostředí MS VisualStudio, pokročilá znalost jazyka C# a technologie .NET
• znalost práce s databázovými systémy (např. MS SQL, Ingres, PostgreSQL)
• analytické schopnosti a logické myšlení
• samostatnost, flexibilitu a odpovědný přístup
• schopnost práce v týmu
• znalost AJ (alespoň pasivně)
• chuť k dalšímu vzdělávání
• ŘP sk. B – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2097967  Datum zveřejnění: 5.6.2015