Kooperátor strojírenské výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá CNC obráběním, konstrukční činností a obchodem se strojírenskými výrobky, hledáme vhodného kandidáta na pozici referenta prodeje s technickým vzděláním.

Náplň práce
- kalkulace cenových nabídek výroby strojních dílců / sestav dle výkresové dokumentace
- jednání s dodavateli (poptávky materiálů a výroby dílců)
- podpora obchodního oddělení
- poptávky, vyhodnocení nabídek
- vyhledávání nových dodavatelů v oblasti strojírenské výroby.
- v případě potřeby možnost vycestování k dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- zajímavou a tvůrčí práci v mladém kolektivu perspektivní tuzemské společnosti
- možnost profesního a osobního růstu
- motivující finanční ohodnocení (fix + prémie)
- širokou škálu zaměstnaneckých výhod - stravenky a další
- možnost postupu na pozici kooperátor/projekt. manažér
- ke konci roku přesun do nových moderních prostorů
- místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- SOU technického zaměření, průmyslová škola - učební obor obráběč kovů/seřizovač
- technické znalosti z oblasti strojírenské výroby - znalost strojírenských výkresů a technologií
- znalost kalkulace cenových nabídek ve výrobě – výhodou
- praxe na obdobné pozici - výhodou
- jazykové znalosti - AJ (technická ve výkresech, mailová komunikace)
- velmi dobrá dovednost práce na PC (MS Office, Internet, AutoCad výhodou)
- komunikační schopnosti
- řidičské oprávnění sk.B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2099441  Datum zveřejnění: 22.6.2015