Sourcer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá kompletním obalovým řešením, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sourcer.

Náplň práce:
- aktivní člen projektového týmu (nejen přijímá ale i dává návrhy)
- zodpovědnost za praktickou stránku realizace projektu
- práce na několika projektech souběžně
- obousměrná komunikace s designéři – přijímání návrhů produktů, ale i zpětná vazba
- komunikace s projekt. managerem ohledně potřeb zákazníka
- podpora projekt. managera – návrhy cenových kalkulací
- komunikace s dodavateli materiálů
- pravidelná kontrola a hodnocení nových i stávajících dodavatelů (osobní návštěvy, kontrola prvních dodávek)
- kontrola kvality
- řešení reklamací s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci na HPP
- zajímavé platové ohodnocení
- práci v mezinárodním týmu
- profesní i odborný rozvoj
- notebook, telefon, firemní automobil pro pracovní účely
- příspěvek na stravování
- po 12 měsících bonusové odměňování k fixu
- po zapracování pravidelné školení u mateřské firmy v zahraničí
- místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

společnost zabývá se kompletním obalovým řešením

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání (tech. obor výhodou, ideálně strojírenství)
- praxe minimálně 2 roky nejlépe v projektovém managementu
- zkušenost s komunikací s dodavateli
- zkušenost s řízením kvality (ISO)
- zkušenost v oblasti obal. technologií velkou výhodou
- angličtina na velmi dobré komunikační úrovni (slovem i písmem)
- samostatnost, schopnost pracovat pod tlakem
- operativní myšlení, flexibilita (časté změny v procesech a prioritách projektů)
- týmový hráč s dobrým time-managementem
- zdravý selský rozum

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2102225  Datum zveřejnění: 4.5.2015