Product Sales Account Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je součástí globálního leadera v managementu životního cyklu IT, hledáme vysoce motivovaného kandidáta/kandidátku pro obsazení pozice Product Sales Account Manager Senior (IT):

Product Sales Account Manager Senior (IT)

Náplň práce:
• Vedení týmu Product Sales Account Managerů,
• Systematická a hloubková analýza trhu(ů) a potřeb zákazníků,
• Identifikace a akvizice zákazníků (firemní zákazníci v ČR a Evropě),
• Optimalizace stávajících a návrh nových distribučních kanálů,
• Udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky,
• Nabízení portfolia služeb a produktů novým a stávajícím zákazníkům,
• Zpracování cenových nabídek,
• Aktivní správa databáze zákazníků,
• Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti,
• Analýzy prodeje a reportování Country Managerovi,
• Zodpovědnosti za klíčové ukazatele činnosti obchodního oddělení,
• Soustavné prohlubování znalostí z oblasti IT.

Nástup:
• Možný ihned

Lokalita:
• Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zajímavou, tvůrčí a motivující práci pro mezinárodní společnost,
• 25 dní dovolené,
• Občerstvení na pracovišti, Stravenky,
• Kurz anglického jazyka,
• Mobilní telefon, notebook,
• Teambuildingové aktivity,
• Profesní vzdělávání,
• Mladý a přátelský kolektiv.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost je součástí globálního leadera v managementu životního cyklu IT

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenost s vedením týmu obchodníků,
• Zkušenosti v oblasti mezinárodního B2C obchodu,
• Schopnost prodat řešení,
• Pokročilá znalost obchodní angličtiny,
• Logické a kreativní myšlení,
• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, důslednost,
• Zájem o oblast IT,
• Proaktivní a přátelskou osobnost s vynikajícími komunikačními a analytickými schopnostmi.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2102819  Datum zveřejnění: 5.5.2015