Obchodní zástupce - potravinářské produkty

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývající výrobou a distribucí vlastních kvalitních potravinářských produktů z ovoce do lékáren, zdravých výživ, květinek, restaurací, hotelů, cukráren, čajoven, potravin, pekáren, hledáme kandidáty na pozici Obchodní zástupce - potravinářské produkty.

Pracovní náplň:
- Akvizice nových klientů
- Péče o stávající klienty společnosti
- Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty
- Osobní schůzky s prezentací katalogů a služeb
- Vyhledání řešení pro zákazníka a jeho potřeby
- Vyhledání alternativy pro klienta
- Prodej nabídky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Nadstandardní platové ohodnocení - dle vlastního výkonu
- Odborné zaškolení a podporu centrály
- Poskytnutí vzorků nutné pro výkon práce
- Podpora v podobě katalogů a propagačních materiálů
- Práci v mladém a dynamickém kolektivu
- Osobnostní a kariérní růst
- Cestovní náhrady
- Spolupráce na HPP, případně IČO
- Výkon práce: region PRAHA nebo PLZEŃSKÝ KRAJ

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s fotografií na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

společnost, která se zabývá výrobou a distribucí vlastních kvalitních potravinářských produktů z ovoce do lékáren, zdravých výživ, květinek, restaurací, hotelů, cukráren, čajoven, potravin, pekáren

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Zkušenosti na pozici obchodního zástupce PODMÍNKOU
- Velmi dobré prezentační dovednosti, obchodní předpoklady a loajalitu
- Spolehlivost, flexibilita, aktivita
- Vysoké pracovní nasazení
- Základní znalost PC
- Životopis s reprezentativní FOTOGRAFIÍ
- Vlastní automobil (proplácíme cestovní náhrady)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2103437  Datum zveřejnění: 6.5.2015